Ilutas Repules Sevis apzināšanās skola

Ilutas Repules Sevis apzināšanās skola

 Latviski По русский In English


Panikas lēkmes, VD, agrofobija un visas citas bailes- tā nav slimība. Tas ir noteikts veids kā tu neapzināti reaģē uz noteiktu situāciju.

Iemācieties novērot savas iekšējās sajūtas, lai kādas tās arī nebūtu, bez pretošanās un vērtējuma. Pieņemt- tas nozīme atļaut visam būt.

Iemācieties novērot šīs sajūtas it kā no malas. Tad, kad jūs piemeklē lēkme, var to pieņemt un sākt novērot  visas sajūtas ķermenī. Nepretoties tām. Tev nekas nenotiks.

Daudzi dara nepareizi. Viņi it kā novēro, bet gaida, kad tad tas beidzot notiks. Tajā arī ir pati lielākā kļūda. Neko nevajag gaidīt. Vienkārši novēro ar pilnīgu sevis pieņemšanu. Nebaidies no savām bailēm, lai tās ir kādu brīdi tavā apziņā.

 

 

Un tā...

 Izlogojies ārā no visiem websaitiem, kurus tu parasti apmeklē, lai iegūtu kaut kādu informāciju par savām sajūtām. Tie var būt medicīnas izziņu avoti, forumi  Draugos. Tie tev nepalīdzēs justies labāk. Tu vienkārši apmainīsies ar informāciju, pajautājot vai vēl kādam tā ir un viss. Tev paliks labāk uz mazu laiciņu, ka tu neesi viens tāds pats. Bet tas tikai līdz nākamajai reizei.

Uzliec sev kaut kur redzamā vietā uzrakstu- Ja es turpināšu uzturēties šāda veida saitos, tad es savu problēmu iedzīšu vēl dziļāk. Man no tā labāk nepaliks. Ar katru reizi, kad es atveru kārtējo interneta lapu, lai sameklētu atbildi uz saviem fiziskajiem simptomiem, man ar to kļūst arvien sliktāk.

Pamēģini un tu redzēsi , ka tev uz pusi samazināsies trauksme, jo tev nebūs tās nevajadzīgās informācijas galvā, kas tev liek velt to trauksmes piku arvien lielāku un lielāku.

Ir svarīgi pārstāt iesaistīties diskusijās pierādot viens otram  ‘’savu’’ taisnību. Strīdoties tu nepierādi taisnību, bet gan cīnies pats ar savām domām. Tava enerģija tiek izlietota neproduktīvi. Tu sāc pats sevi uzvilkt, plus vēl tavas bailes, kurām tu velti lielāko laiku savas ikdienas un tāpēc nav brīnums, ka jau no paša rīta tu jūties  kā izspiests citrons.

Vēl viens svarīgs moments ir tas, ka ja tu pat nepiedalies diskusijās tādos forumos, bet izlasot kāda cita biedra atbildi, ka viņam  tad un tad, tajā un tajā lielveikalā palika slikti, tu vari sāk to piezīmēt sev, ka arī tev varētu palikt slikti. Un tāpēc tu sāksi izbēgt tādas vietas.Vēl tādos forumos ir cilvēki, kas patiesībā nemaz negrib justies labāk, negrib mainīties.Labāk kontaktējies ar tiem biedriem, kas ir izkļuvuši no šādām sajūtām ārā, tie, kas var padalīties ar pozitīviem rezultātiem. Var būt kādu ieteikumu ko viņi darīja.

 

Pārstāt izbēgt no situācijām, kurās tev varētu palikt slikti.Pārstāj jautāt par katru savu simptomu. Tā ir tikai tava ķermeņa reakcija uz tavām bailēm , trauksmi.

Tu vari sev teikt , piemēram, tā :’’ Es no rīta izdarīšu no un to, jo vakarā es varbūt to nespēšu, tāpēc, ka man būs slikti’’

Patiesībā tu bēdz prom no tā, kur tev būtu jāiet cauri. Vienīgās bailes, kas tev ir, tās ir bailes nejust atkal to, ko tu juti toreiz, kad tev palika slikti. Un viss. Viss pārējais ir tikai bēgšana no šīm sajūtām. Un ar katru reizi tās iespiežas tavā zemapziņā arvien dziļāk un dziļāk.

Izeja ir tikai viena-Sāc darīt, to no kā tu baidies! 

Tu vari izlasīt kalnu literatūras, ,apmeklēt jeb kādus pašizaugsmes  treniņus, bet šis viss tev neko nedos, ja tu nesāksi teoriju ieviest praksē.

 Tev būs no sākuma grūti un slikti, jo tu esi šādā stāvokli atradies tik ilgi. Arī līdz šādam stāvoklim tev bija ilgs laiks, kamēr tu salūzi. Tavs prāts pretosies it visam jaunajam, tev būs jāiet cauri visādām sāpēm, bet tas tikai tam, lai pēc tam tev kļūt labāk. Bez sāpēm nav pārmaiņu! Ja tu nejūti sāpes, tad tevī nekas nav mainījies. Jebkuras pārmaiņas tas ir stress organismam. Bet varbūt labāk nedaudz paciesties, lai pēc tam tev kļūtu labāk! Pajautā sev- Ko tu vari zaudēt sākot rīkojoties savādāk?

Darot to, no kā tev ir bailes, ir svarīgi apzināties, ka katra situācija ir savādāka. Tev ir bailes tikai tāpēc, ka tu jauno situāciju redzi ar vecās pieredzes acīm. Tu domā, ka toreiz tev atteica, toreiz tev bija slikti, tad šoreiz būs tieši tāpat. . Vienkārši ej un dari. Nenes sev līdzi pagātnes atmiņas. Katru situāciju uztver tā it kā tu būtu zaudējis atmiņu un tev nav pilnīgi nekādu domu par to kā tev bija kādreiz.

Šādi stāvokļi veidojās tad, kad iekšā ir kāds tavs potenciāls uz kaut ko lielu, bet tev nav izpratnes pašam par sevi, savu iedzimto īpašību, vēlēšanos, savu īpatnību un savas funkcijas. Tās neapzinoties, tu bēdz pats no sevis.

Pamēģini pats sev uzrakstīt uz papīra lapiņas par ko tu sapņoji kļūt bērnībā un kas dzīve tev ir pats galvenais. Un atsūti man šo sarakstu privātā vēstulē. Tā mēs spēsim pietuvoties pie tavām iedzimtajām īpašībām un vēlēšanām.

Trauksme un uzmācīgās bailes rodas no emocionāla piepildījuma trūkuma. To tev pieprasa tavas iedzimtās psihes īpatnības-tavs tēlainais intelekts. Tāpēc ir svarīgi pilnībā pieņemt savu trauksmi, izdzīvot to . Ar katru reizi tā samazināsies. Tikai Nebēgt!!!! Jo vairāk tu bēgsi no tās, jo ātrāk viņa tevi noķers.

Bailes-tas ir vienkārši savu iedzimto īpašību emocionālās izpausmes trūkums


Visiem iesaku iegādāties  E.Tolles grāmatu ‘’Tagadnes spēks’’ un izlasīt. Bet lasīt šo grāmatu ne kā vienkāršu romānu, bet kā mācību grāmatu. Pielietot visu to, kas tur ir rakstīts praksē. Katru dienu.

'' Visas problēmas, ciešanas un sāpes mums ir no tā, ka mēs pieķeramies savam nepatiesajamam ''Es''.Izkļūt no tā gūsta var tikai ar pilnīgu klātbūtni Šeit un Tagad''-vienīgai realitātei, kas tev ir.Tieši esot Tagadnē, mēs iegūstam savu patieso būtību.Apzinoties to, ka pilnība nav mērķis , bet realitāte.''

Šeit ir saits, kur var šo grāmatu krievu val. 

https://www.koob.ru/eckhart_tolle/the_pow…

Komentāri (0)  |  2014-09-18 22:32  |  Skatīts: 1467x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ